5 דרכים מעניינות להרוויח כסף באינטרנט

תוכן העניינים

5 דרכים מעניינות להרוויח כסף באינטרנט5 דרכים מעניינות להרוויח כסף באינטרנט – היום כאשר בכל בית כמעט יש מחשב וחיבור לאינטרנט, אנשים רבים משתמשים בו כדי למצוא מידע, ללמוד, למצוא אנשים מקצוע ואפילו לרכוש מוצרים. לצד שימושים יומיומיים אלו ישנם עשרות אלפי ישראלים המרוויחים כסף מהאינטרנט על בסיס יומי, חלקם במשרה חלקית וחלקם במשרה מלאה. יש עשרות דרכים ואף יותר המאפשרות להרוויח כסף באמצעות האינטרנט. חלקן טובות יותר, חלקן פחות. בכל מאמר של כסף באינטרנט תקראו כמעט על אותן דרכים להכניס כסף באמצעות האינטרנט ולכן בכתבה זו אני אתן לכם 5 דרכים מעניינות להרוויח כסף באינטרנט, כאלה שלא תשמעו עליהן בכל אזכור של כסף באינטרנט. אז הכינו לעצמכם קפה קטן לדרך – אנו מתחילים.

1 – להכניס כסף ממשחקים:

בשלב הזה של חייכם אתם ודאי מכירים כבר את המקצוע גיימר. אנשים משקיעים את חייהם, לפעמים 18 שעות ביום, במשחקי ווידיאו, נוסעים לטורנירים בינלאומיים, מקבלים פרסום, מרוויחים כסף כדי לשחק במשחק או בפלייסטיישן והספונסרים משלמים. אולם לא על זה אנו מדברים. כיום כל אדם יכול להוריד אפליקציות משחקים מסוימות, של חברות משחקים, המשלמות לאותם משתמשים כדי לשחק במשחקים או כפרסים על הישגים במשחק. כך למשל אפליקציית BIG TIME מתחלקת ברווחי הפרסומות עם המשתמשים שלה ואף מתקיימת הגרלה אחת ל3 ימים על פרס של 500 דולר. כסף אמיתי כמובן. לצד אלה יש משחקים כמו ליגת החלומות של ערוץ הספורט למשל המתגמלת את המשתתפים בפרסים שווים מדי שבוע וגם פרסים עונתיים גדולים יותר למקומות הראשונים. המקום הראשון למשל זוכה ברכב חדש.

2- דרכים להרוויח כסף באינטרנט – פרינלסינג:

אולי אתם שומעים את המונח הזה לראשונה ואולי שמעתם אותו בהקשרים אחרים או ששמעתם עליו בהקשר הנכון אבל מעולם לא התעמקתם בזה. שירותי פרילנסר נפוצים מאוד באינטרנט והם בעצם מאפשרים לאדם לתת שירות דרך האינטרנט והמחשב הביתי בבית לטובת מישהו אחר שיכול להיות שהשניים מעולם לא נפגשו או נמצאים במקום אחר בעולם בתמורה לעבודה מסוימת. לדוגמה: תוכלו לעצב, לכתוב תוכן, לקריין סרטונים, להשתתף בפרסומות, לצייר ועוד מגוון רחב של אפשרויות.

3 – ביקורות על מוסיקה בתמורה לכסף:

באתרים כמו Slicethepie משלמים לכם כדי לשמוע מוסיקה ולחוות עליה דעה. לא מדובר בכסף גדול אך יכולה להיות דרך נחמדה נוספות להוסיף כמה מאות שקלים להכנסה החודשית שלכם מהאינטרנט.

4 – איש מקצוע מנוסה? רשום טיפים/תשובות:

אתרים ופורומים מסוימים מספקים תשובות מקצועיות מאנשי מקצוע מוסמכים בתחומים מסוימים ואף מוכנים לשלם לאותם אנשי מקצוע עבור זה. אם אתם אנשי מקצוע בתחומים כמו עריכת דין, רפואה ועוד – תוכלו להציע תמיכה מקצועית למשתמש באתר בתשלום כמובן.

5 – מכרו זכויות לתמונות שלכם:

כיום כל אדם עם סמארטפון נוהג לשלוף אותו מספר פעמים ביום לצלם את עצמו, את האנשים סביבו, את בעל החיים שלו, את הנוף ועוד. אנו נוהגים לתעד כל רגע ורגע ובעידן הדיגיטל אוהבים גם להעלות תמונות לרשתות החברתיות. ובכן, תוכלו למכור את התמונות שלכם לאתרי תמונות המוכרים את זכויות השימוש לתמונות שלכם וכאשר תמונה שלכם תיבחר על ידי משתמש תזכו לתמלוגים. ככל שיהיו לכם יותר תמונות במאגרים המובילים תוכלו להרוויח יותר כסף.

סרטון בנושא 5 דרכים מעניינות להרוויח כסף באינטרנט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
דילוג לתוכן