מדריך להכנסת כסף באמצעות תוכנית שותפים: 100% פאסיבי

תוכן העניינים
תוכנית שותפיםהבסיס המגדיר תוכנית שותפים היא למעשה שיטת שיווק שבה גורם אחד ממליץ על מוצר של גורם וכאשר לקוח מגיע מאותו גורם ראשון ורוכש את המוצר אותו גורם מקבל עמלה עבור הבאת הלקוח. באמצעות האינטרנט קל יותר לתכנת מערכות וקישורים לדפי הנחיתה של המוצרים עם "סימון" של הלקוח ומהיכן הגיע. כך למעשה הכול יכול לעבוד באופן אוטומטי ופשוט יותר אולם עדיין נדרשת השקעה רבה לאורך זמן כדי להגיע לתוצאות מרשימות. תוכנית שותפים היא למעשה אותה מערכת או תבנית שבה הכול עובד. הנה מדריך קצר כיצד להכניס כסף מתוכניות שותפים.

שלב 1 – תוכנית שותפים – מציאת נישה ומוצרים לקידום:

חלק מעדיפים לבנות קודם תשתיות ועל גבי אותן תשתיות למצוא מוצרים תואמים הרשומים בתוכניות שותפים מוכרות ואחרים מעדיפים קודם למצוא נישות מעניינות ומוצרים לקידום ואז לפתח סביבם את התשתיות והפרסומים. בחרו בסדר הנוח לכם. הירשמו לאתרי שותפים כדוגמת: WESELL, קליק-און, סקינדו, אמזון, קליקבנק, CJ AFFILIATE ועוד. יש המון אתרי תוכניות שותפים גם בישראל וגם בחו"ל. הירשמו לכמה כאלה ובחרו את המוצרים השונים, החברות המשווקות את המוצרים ובחרו את המוצרים שאתם רוצים לקדם. תחילה עדיף מאותה הנישה כדי לא להתפזר.

שלב 2 – בניית תשתיות:

ניתן להקים בלוגים בכל מיני מערכות חינמיות אולם המומלץ ביותר הוא להקים אתר אינטרנט מקצועי שנראה טוב ותוכלו לבנות באמצעותו קהילה של אנשים חוזרים, שרוצים לקרוא את התוכן שלכם ולעקוב אחריכם. תוכלו לבנות דפי נחיתה לצורך קידום ממומן, אתר אינטרנט לצורך קבלת מבקרים מכל הסוגים כולל כאלה ממנוע החיפוש וניתן אפילו לבנות דפים עסקיים בפייסבוק וברשתות חברתיות להגביר את החשיפה.

שלב 3 – בניית קהילה:

יש כמה דרכים להתקדם עם תוכניות שותפים. הראשונה היא לבנות רשימת תפוצה, לתפעל אותה באופן שוטף וכך גם לשווק את המוצרים שלכם. האופציה השנייה היא על ידי בניית קהל או קהילה. זה יכול להיות באמצעות בניית פורטל למשל בתחום מסוים ולשווק מוצרים באותו התחום. לדוגמה: לבנות פורטל הקשור לבעלי חיים שיש בו הרבה תוכן טוב אבל תוכלו גם להמליץ על מוצרים הקשורים לבעלי חיים, לווטרינרים ועוד. בפייסבוק למשל תוכלו לבנות קהל עוקבים דרך העמוד העסקי שלכם לאותו תחום עניין, לשתף בו תכנים טובים ומעניינים ובין לבין גם לשתול קישור שותפים פה ושם עם המלצה על מוצר/שירות שיניבו לכם עמלות.

שלב 4 – הרחבת הפריסה ברשת:

כאשר תפסתם את הפרינציפ ואתם מתחילים לראות ניצנים ראשונים של העבודה שלכם כל שנותר לכם הוא רק להרחיב את הפעילות שלכם. כלומר לפתח עוד תשתיות, להתפתח לנישות נוספות, לשתול קישורים בתוך מאמרים מעניינים, להעלות עוד מאמרים, להרחיב את החשיפה לקהל ולהרוויח עוד עמלות. זה מספר של מספרים אבל גם איכות העבודה חשובה.

סרטון בנושא תוכנית שותפים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
דילוג לתוכן