איך להרוויח כסף ממשחקים – 5 טיפים ודרכים

תוכן העניינים
איך להרוויח כסף ממשחקיםאחת הדרכים המהנות ביותר להרוויח כסף באינטרנט היא באמצעות משחקים. מי היה מאמין שמישהו ישלם לנו בשביל לשחק במשחק שלו? ובכן כיום כבר לא מדובר בהרגל רע לשבת כל היום לשבת במשחק ובטלפון אלא בדרך נפלאה להרוויח כסף. לעתים יהיה מדובר בכסף קטן ובהתאם להישגים שלכם ולמידת ההשקעה שלכם הפרסים וההכנסות עשויים לגדול. יש כמה דרכים להרוויח כסף ממשחקים והינה כמה טיפים ודרכים לעשות זאת.

1 – תשלום בעבור משחק:

הדרך הראשונה להרוויח כסף ממשחקים היא על ידי הורדת אפליקציות של משחקים שמשלמים לכם כדי לשחק אצלם. הרעיון הוא מאוד פשוט – אותן אפליקציות מרוויחות כסף מפרסומות בתוך המשחקים ומתחלקות בהכנסות מהפרסומות עם המשתמשים שלהן המשחקים במשחקים. אפליקצית משחק כמו BIG TIME למשל היא דוגמה טובה לכך. גם אתר פלאוורה הוא אתר משחקים משלם לכם לשחק במשחקים שלהם.

2 – להרוויח מפרסים:

ישנם משחקים שבהם תוכלו להרוויח כסף ופרסים שווים מהישגים שלכם במשחקים ומהגרלות. כך למשל ליגת החלומות של ערוץ הספורט למשל המחלקת רכב כפרס ראשון למי שיצבור הכי הרבה נקודות בסוף העונה, פרסים שווים נוספים בשווי מאות עד אלפי שקלים למקומות הבאים בתור ואף שוברי שווי ערך מדי שבוע בין המשתתפים.

3 – להרוויח ממכירת מטבעות ואביזרים של המשחקים:

במשחקי אונליין אטרקטיביים שיש בהם הרבה משתמשים לעתים רבות יש ביקוש למטבע המקומי עד כדי כך שאנשים ישלמו כסף אמיתי כדי ליהנות מחפצים או אביזרים שווים במשחק, יהלומים או מטבעות של המשחק במחירים מוזלים יותר ממה שמציעה החברה של המשחק. כך למשל ישראלים רבים המרוויחים המון כסף בפוקר מוכרים משתמשים עם כסף רב או מעבירים כספים בתוך המשחק למשתמשים בתמורה לכסף אמיתי. דוגמה נוספת היא למשל משחק MU ONLINE שבו שחקנים ותיקים אוספים יהלומים ואביזרים שונים ומוכרים אותם דרך הפורומים או אתר משלהם. כאשר מישהו משלם להם כסף (נניח באמצעות הפייפאל) הם עושים אתו TRADE במשחק ומעבירים לו את היהלומים/אביזרים/כסף של המשחק.

4 – חקרו היטב היכן כדאי לכם להשקיע:

טיפ חשוב הוא לחקור היטב היכן כדאי לכם להשקיע את הזמן שלכם. יש משחקים שיבזבזו לכם שעות מהזמן שלכם ויכניסו לכם כמה סנטים בודדים. ישנם משחקים המשלמים רק על הישגים שקשה מאוד להגיע אליהם לעומת משתמשים אחרים בעולם המשחקים באותם משחקים כל יום כל היום. אם המטרה שלכם היא להרוויח כסף מאותם משחקים חפשו היכן זה עשוי לעבוד לכם. דוגמה נוספת לשימוש נכון בזמן שלכם היא לפתוח ערוץ יוטיוב, לשדר את עצמכם בלייב משחקים, לתת טיפים, לבנות קהילה סביבכם, להיות טובים במה שאתם משחקים ואז תוכלו להרוויח מפרסומות ומספונסרים.

5 – לשחק ולדרג אפליקציות:

דרך נוספת להרוויח כסף ממשחקים היא להוריד משחקים של אפליקציות ואתרי משחקים שמבקשים מכם להוריד, לשחק ולדרג משחקים ואפליקציות שלהם בתמורה לתשלום.

סרטון בנושא איך להרוויח כסף ממשחקים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
דילוג לתוכן